Nagrody i referencje

Solar wyróżniony „Skrzydłami Biznesu”

Pomimo powszechnego przekonania, iż na świecie i w Polsce panuje kryzys gospodarczy, firma Solar nie obniża lotów. Efektem naszej pracy i zaangażowania w dobro naszych klientów jest wyróżnienie naszej firmy „Skrzydłami Biznesu”.Skrzydła Biznesu to ogólnopolski ranking firm, które intensywnie rozwijają się i osiągają wymierne wyniki, pomimo trudnych warunków rynkowych. Wyróżnienie danej firmy daje gwarancję, zarówno klientom jak i kontrahentom, że firma przetrwa każdą trudność napotkaną na swojej drodze. Solar jest obecny w gronie przedsiębiorstw, które mają bardzo dobrą kondycję finansową, notują wzrost sprzedaży oraz są rzetelne w regulowaniu swoich należności.

Uroczyste wręczenie wyróżnień, przez organizatora „Dziennik Gazeta Prawna”, odbyło się 20 listopada 2010, w Poznaniu. Na tej gali swoją nagrodę odebrała grupa wyróżnionych przedsiębiorstw z województwa wielkopolskiego i zachodniopolskiego. Wyróżnienie dla firmy Solar przyjął Marek Zakrzewicz.

Marek Zakrzewicz w gronie wyróżnionych

Dla nas wyróżnienie to jest potwierdzeniem słusznie podjętych decyzji na rzecz rozwoju firmy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zarówno nasi klienci, jak i kontrahenci osiągali zadowolenie ze świadczonych przez nas usług oraz z współpracy z nami. To dzięki Wam rozwijamy się i doskonalimy.

Dziękujemy za wyróżnienie,
Zarząd Solar Sp. z o.oWyróżnienie:
Wyróżnienie Solar Skrzydła Biznesu

Zobacz relację video:

Pobierz dodatek specjalny do Dziennika Gazety Prawnej