Część kolonijna

 

 

Prawidłowo należałoby określić to mianem – kondygnacje kolonijne, gdyż budynek stanowi jednolitą całość i różni się sposobem wykorzystywania poszczególnych pięter. W budynku znajdują się dwie izolatki oraz gabinet medyczny (czynne tylko w czasie wakacji).

I kondygnacja – posiada 128 miejsc na łóżkach piętrowych oraz dwie małe świetlice – jedna ze stołem do tenisa, druga (16-osobowa) dla zajęć świetlicowych ze sprzętem TV, wideo, odtwarzacz cd. Do dyspozycji pozostaje także salka internetowa na ostatnim piętrze (tylko pod nadzorem opiekunów). Izby mieszkalne są czteroosobowe.

II kondygnacja – posiada 96 miejsc na łóżkach piętrowych w pokojach jednoizbowych oraz na leżankach w pokojach dwuizbowych. Izby sypialne są czteroosobowe przy łóżkach piętrowych i trzyosobowe w pokojach z leżankami. Na kondygnacji są dwie małe świetlice – jedna ze stołem do tenisa, druga (16-osobowa) dla zajęć świetlicowych ze sprzętem TV, wideo, odtwarzacz cd. Do dyspozycji pozostaje także salka internetowa na ostatnim piętrze (tylko pod nadzorem opiekunów). Na tej kondygnacji mogą przebywać osoby z częściową niepełnosprawnością ruchową.

III kondygnacja – posiada 96 miejsc na łóżkach piętrowych w pokojach jednoizbowych oraz na leżankach w pokojach dwuizbowych. Izby sypialne są czteroosobowe przy łóżkach piętrowych i trzyosobowe w pokojach z leżankami. Na kondygnacji są dwie małe świetlice – jedna ze stołem do tenisa, druga (16-osobowa) dla zajęć świetlicowych ze sprzętem TV, wideo, odtwarzacz cd. Do dyspozycji pozostaje także salka internetowa na ostatnim piętrze (tylko pod nadzorem opiekunów).

IV kondygnacja – posiada 66 miejsc z dwoma łóżkami w każdej izbie. Zasadnicze przeznaczenie tej kondygnacji to wczasy, ale kwaterujemy tu też opiekunów. Każdy pokój wyposażony jest dodatkowo w TV, lodówkę, leżaki, czajnik oraz podstawową zastawę stołową. Na piętrze dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa. Na kondygnacji są dwie małe świetlice – jedna ze stołem do tenisa, druga to salka internetowa.