Część wczasowa

 

 

Apartamenty Jarosławiec

Wnętrze apartamentu


W okresie poza sezonem na pobyty dorosłych wykorzystywane są kondygnacje od II do IV. Kondygnacje te dysponuję czterema salkami konferencyjnymi (16-osobowe) oraz salkami ze stołami do tenisa. W sezonie letnim dla wypoczynku dorosłych (samych i w rodzinach) przeznaczamy tylko kondygnację IV. Wejście do tej części znajduje się od hollu oraz dwa od strony zielonych skwerów.

Wszystkie pokoje posiadają:

  • balkony (od strony południowo-zachodniej i północno-wschodniej),
  • łazienki z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, umywalka, wc),
  • jedną lub dwie izby (typu studio) z korytarzem.

W większości pokoi dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa.

II kondygnacja – posiada 66 miejsc noclegowych z częściową możliwością kwaterowania osób z niepełnosprawnością ruchową. Część pokoi to pojedyncze izby dwuosobowe, a reszta to pokoje dwuizbowe typu studio. Pokoje wyposażone są dodatkowo w TV, czajnik oraz podstawową zastawę stołową.

III kondygnacja – posiada 66 miejsc noclegowych. Część pokoi to pojedyncze izby dwuosobowe, a reszta to pokoje dwuizbowe typu studio. Pokoje wyposażone są dodatkowo w TV, czajnik oraz podstawową zastawę stołową.

IV kondygnacja – posiada 66 miejsc noclegowych. Część pokoi to pojedyncze izby dwuosobowe, a reszta to pokoje dwuizbowe typu studio. Zasadnicze przeznaczenie tej kondygnacji to wczasy. Każdy pokój wyposażony jest dodatkowo w TV, lodówkę, leżaki, czajnik oraz podstawową zastawę stołową. Na piętrze dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa. Na kondygnacji są dwie małe świetlice – jedna ze stołem do tenisa, druga to salka internetowa.