Informacje o obiekcie
W tej przepięknej, zacisznej miejscowości spółka dysponuje dwoma ośrodkami, które oferują swoim klientom pobyt w drewnianych domkach kempingowych. Kompleks ośrodków może zakwaterować do 230 osób. Na terenie każdego z ośrodków znajduje się świetlica, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca parkingowe (niestrzeżone).

Posiadamy zróżnicowany asortyment domków pod względem liczby mieszkańców tj. dwu-, trzy-, czero- i wieloosobowe, każdy z możliwością „przystawki”. Każdy domek posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, umywalka, wc). Każdy domków standardowo wyposażony jest w telewizor, lodówkę, leżaki (2szt.) oraz czajnik i podstawową zastawę stołową. W domkach nie wolno gotować posiłków.

I OW Recepcja ul. Spacerowa / Nadmorska

I OW Pustkowo

Pierwszy ośrodek przy ul. Spacerowej 22 (wjazd od ul. Nadmorskiej) położony jest na wydmach wśród zacisza leśnego, a więc trudno jest mówić o odległości od morza, gdyż zależy to od położenia domku oraz szerokości plaży. Na terenie tego ośrodka znajduje się Recepcja oraz stołówka. Ośrodek może przyjąć ok. 150 osób.

 

 

II OW ul. Słoneczna / Bałtycka

II OW Pustkowo

Drugi z ośrodków u zbiegu ulic Słonecznej i Bałtyckiej (wjazd od ul. Bałtyckiej) położony jest w centrum miejscowości ok. 200m od pierwszego, na mniej zadrzewionym terenie, ale do zejścia na plażę jest nie więcej niż 200m. Ośrodek może przyjąć prawie 80 osób. Goście tego ośrodka korzystają z żywienia na terenie pierwszego ośrodka.